RFPplus.cz

Ing. Martin SVOBODA - podrobnosti

Ing. Martin SVOBODA, EFA - autor projektu RFPplus.cz

 • V oblasti finančního poradenství podniká 19 let
 • Působnost: Prostějov, Brno, Praha a jejich okolí
 • Tel.: 774 151 161, email: martin.svoboda@rfpplus.cz
 • Rád(a) bych využil(a) poradenských služeb tohoto rodinného finančního poradce.
 • Rád(a) bych se dozvěděl(a) o možnostech spolupráce s tímto poradcem v oblasti rodinného finančního poradenství.
 • Zajímá Vás jak využívá kombinaci finančních produktů tento poradce? Navštivte Návrhy řešení.

Licence a kvalifikace

 • Absolvent Fakulty financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze. Při studiu magisterského programu Účetnictví a finanční řízení podniku a vedlejší specializace Oceňování podniku a jeho majetku ho zaujala nabídka společnosti ZFP akademie „pojď a nauč se rozumět svým financím“ a zúčastnil se Základního semináře.
 • V roce 2013 se rozhodl tuto společnost opustit z pozice Vedoucího obchodní sítě, Investičního specialisty a lektora přednášky Investice. Toto rozhodnutí vyplynulo z celkového vývoje trhu a z toho, že chtěl poskytovat kvalitnější služby s vlastní zodpovědností za výběr finančních produktů.
 • Je autorem webů PROMYŠLENÁ INVESTICE.cz, který je jeho rozšiřujícím projektem v oblasti investic do finančních, majetkových a věcných aktiv a PROMYŠLENÉ FINANCE.cz, které doplňují investice o životní a majetkové pojištění, úvěry a hypotéky a další produkty rodinných financí.
 • Je také autorem webu FDU.cz, který je jeho partnerským projektem v oblasti daní a účetnictví pro rodiny, podnikatele a firmy.
 • Od VI/2017 je certifikovaným finančním poradcem €FA pod záštitou Evropské asociace finančního plánování pro Českou republiku, což je nejvyšší stupeň kvalifikace poradce v ČR.
 • IČ podnikatele: 75812355
 • Vázaný zástupce dle zákona o distribuci pojištění a zajištění
 • Vázaný zástupce investičního zprostředkovatele a Investiční poradce (se specializací pro kolektivní investování)
 • Vázaný zástupce pro zprostředkování spotřebitelského úvěru

O poradci

 • Rád pracuje s lidmi a rodinné finanční poradenství bere vždy zodpovědně, a jako svou životní příležitost něco zajímavého dokázat. Proto se také rozhodl udělat životní krok a výše uvedenou oranžovou zprostředkovatelskou firmu opustit a získat svobodu v rozhodování a podnikání a vytvořit vlastní značku ve finančním poradenství.
 • V oblasti rodinného finančního poradenství si klade za cíl pomoci lidem získat vzdělání v oblasti rodinných financí a snaží se, aby výsledkem jeho práce byl vždy spokojený klient, spokojený finanční poradce a dlouhodobý a korektní vztah založený na důvěře klienta a jeho jako finančního poradce. To je také jeden z cílů, který by rád naučil i všechny své spolupracovníky, proto také vznikl projekt RFPplus.cz a další PROMYŠLENÉ PROJEKTY.
 • Ve svém volném čase aktivně sportuje – jeho nejoblíbenějším sportem je Sport psích spřežení, kterému se věnuje již 22 let a smečka Sibiřských Husky se mu tak stala láskou na celý život. Má chovatelskou stanici Snow Huskies.
 • Je členem podnikatelského klubu
  Smart Network Business Center, s.r.o.

Reference

Ing. Jiří Knížek - international router - nákupčí mezinárodních přeprav

Ze strany tohoto finančního poradce jsem se vždy setkal s širokou nabídkou finančních produktů, ze kterých mi ochotně a trpělivě pomáhá vybrat ty, které odpovídají mým představám a momentální životní situaci.

Lenka Smýkalová - marketing

Tomuto rodinnému finančnímu poradci maximálně důvěřuji, pracuje na profesionální úrovni, je vstřícný a ochotný řešit různé finanční záležitosti - zajištění životních rizik, tvorbu krátkodobých i dlouhodobých úspor, otázku bydlení ... Oceňuji také kvalitní servis v oblasti financí a také osobní přístup ke klientům.

RNDr. Margita Opravilová - vedoucí laboratoře

Během své spolupráce s tímto finančním poradcem jsem byla velmi spokojena s odbornou připraveností, vstřícností, ochotou a schopností srozumitelně mi objasnit danou finanční problematiku. Rovněž jsem byla spokojena s komplexností mi nabízených finančních produktů.

Manželé Krampolovi

Tento finanční poradce nás seznámil se všemi možnostmi, které v oblasti finančních produktů máme, navrhl řešení jejich kombinace. Obdrželi jsme přehled produktů spolu s trvalými příkazy, šanonem a máme vše na jednom místě. Tento poradce je také neustále na telefonu a snaží se s námi potkat či zařídit potřebné záležitosti co nejdříve.

MDDr. Erika Pivodová - zubařka

Tento poradce přehledně vysvětluje problematiku financí. Jeho kreativní přístup je komplexní a vůči klientovi individuální. Je ochotný, časově i prostorově flexibilní.

Bc. Marcela Tomková - účetní

Se službami tohoto poradce jsme velmi spokojeni. Jeho profesionalita šla ruku v ruce s lidským přístupem, vše ohledně financí nám ochotně vysvětlil, předložil optimální řešení všech našich požadavků a nechal nás si vybrat to, co bylo nejlepší. Vše potřebné zařídil, kdykoli byl ochotný pomoci s řešením a vyřízením naší hypotéky od A do Z. Úžasný přístup, neskutečná ochota a těšíme se na další spolupráci.

Manželé Vítovi

Jsme se s tímto poradcem opravdu spokojeni, proto spolupracujeme nadále a dlouhodobě v různých oblastech rodinných financí.

Manželé Pražákovi

Tento finanční poradce se stará o finance třem generacím naší rodiny. Spolupracujeme spolu osmým rokem. Za tuto dobu nám dokázal, že je nejen stoprocentně spolehlivý a kreativní, ale čeho si hlavně ceníme, do žádných produktů nás nenutí. O všem si rozhodujeme sami a hlavně vyděláváme. Díky němu se pro mne investování stalo koníčkem.

Zuzana Holcmanová - kartářka a zdravý životní styl

Se službami tohoto finančního poradce jsem moc spokojena. Prioritou pro mne je jeho odbornost, velmi lidský a empatický přístup. Díky tomuto poradci a jeho skvělé práci mám své peníze zhodnoceny a můžu si dovolit, to co bych jinak nemohla, neboť bych na to neměla finanční prostředky. Děkuji za skvělou práci.

Foto

©Ing. Martin SVOBODA 2008-2024
Poslední aktualizace: 8.1.2024