RFPplus.cz

Magazín plus

V této části se dozvíte novinky týkající se našich obchodních partnerů a dalších informací týkajících se zajištění životních a majetkových rizik, tvorbu krátkodobých, střednědobých a dlouhodobých rezerv ve finančních, majetkových a věcných aktivech, spolu s potřebou řešit nedostatek financí v rodinném rozpočtu z pohledu obchodního.

Nový obchodní partner pro ETF fondy - III/2021

WOOD & Company Investiční společnost a.s.

Jako součást změny servisní společnosti pro oblast investic jsme v oblasti fondů rozšířili spolupráci o ETF fondy WOOD & COMPANY, které jsou tak nízkonákladové a také jejich dlouhodobobá výkonnost je velice zajímavá. Efektivita zhodnocení dlouhodobých vkladů oproti klasickým otevřeným podílovým fondům je tak vyšší.

Certifikace investice - XII/2017

Někteří z našich poradců, absolvovali zkoušku Investičního poradenství se specializací pro kolektivní investování a můžeme tak namíchat klientům portfolio z desítek až stovek fondů místo předem daných typizovaných portfolií jednotlivých investičních společností.

Noví obchodní partneři v oblasti investic - podzim 2017

DRFG a. s.INVESTIKA, investiční společnost, a.s. MOVENTUM a.s.

Protože se v poslední době zaměřujeme více na investiční produkty, uvítali jsme rozšíření spolupráce v oblasti investic o další obchodní partnery - dva realitní fondy a další správcovskou společnost.

Certifikace €FA - VI/2017

Po třičtvrtě roce příprav, někteří z našich poradců, absolvovali pod záštitou Evropské asociace finančního plánování Česká republika úspěšně certifikaci €FA, což je nejvyšší stupeň finančního poradenství v ČR.

Nový obchodní partner - strategické kovy - I/2016

SMH Schweizerische Metallhandels AG Deutschland

V lednu 2016 jsme rozšířili spolupráci s obchodním partnerem SMH Schweizerische Metallhandels AG Deutschland, který se zabývá obchodováním se strategickými kovy. Jedná se o kovy, které se používají v průmyslu pro různé výrobní technologie - konstrukce a strojírenství, elekronika, solární a energetické technologie apod. Jsou to kovy vzácné, naléhavě potřebné a jejich dostupnost stále klesá. Jedná se např. o Indium, Galium, Hafnium, Wismut, Telur a další kovy, ale také technické kovy jako je "obyčejné" Stříbro. Tyto strategické kovy pak mají díky využití v průmyslu velký potenciál zhodnocení. Vždy se nakupují balíky kovů, nikoliv samotné kovy, pro určitou oblast využití.

Pokud Vás oblast investic zajímá, navštivte náš web PROMYŠLENÁ INVESTICE.cz a dozvíte se o možnostech těchto majetkových investic podrobnosti.

Nový obchodní partner pro optimalizaci nákladů za energie - V/2015

eCENTRE, a.s.

Pro optimalizaci nákladů za energie jsme využili spolupráce s novým obchodním partnerem, společností eCENTRE, v oblasti aukcí pro elektrickou energii a dodávky plynu, kdy každé dva roky vysoutěžíme klientovi spolu s ostatními odběrateli výhodnější cenu za tyto komodity. Každá domácnost ušetří náklady v řádech tisíců korun a mohou je tak použít mnohem efektivněji. Mimo tyto komodity dokážeme pro firmy a státní instituce vysoutěžit díky aukcím v podstatě jakékoliv komodity.

Zajímají Vás podrobnosti z pohledu klienta nebo jako poradce pro rozšíření svého portfolia o nefinanční produkty? Zeptejte se rodinného finančního poradce a zjistěte více informací.

Nový obchodní partner pro finanční investice - III/2015

Reforma penzijního systému - II. pilíř a důchodové spoření - I/2013 a aktualizace 2015

O penzijní reformě se již napsala spousta článků a prozatím se nesetkalo toto téma u široké veřejnosti s důvěrou. Přitom je to veliká škoda, protože je to téma zajímavé hlavně z pohledu ovlivňovat výši tvorby vlastního důchodu a zajímavé možnosti dědičnosti naspořených finančních prostředků na rozdíl od I. pilíře. Vzhledem k tomu, že spousta článků v novinách a na internetu nevyhodnocuje všechny pro a proti, je potřeba poskytnout všechny objektivní informace ke správnému rozhodnutí, zda-li do nového systému vstoupit či nikoliv. Produktové informace najdete v v sekci Důchodové spoření.

Vzhledem k tomu, že se chystá ukončení II. pilíře po dvou letech jeho fungování, tak se nejedná o moc proobchodní model, ale o to naší Vládě stejně nikdy nešlo. Pokud Vás zajímá oblast financí, domluvte si schůzku s rodinným finančním poradcem a zjistěte další informace o oblasti různých finančních produktů a o spolupráci s námi. Většina poradců z našeho týmu podniká ve financích dlouhodobě a udržujeme se svými klienty skvělé vztahy na základě neustále optimalizace finančních produktů v rámci rodinných financí.

©Ing. Martin SVOBODA 2008-2024
Poslední aktualizace: 8.1.2024